Cabecera flash
TOKIA: Kontaktua
Zarauzko Udalawww.zarautz.eus

GUREKIN HARREMANETAN JARRI

Galderarik, iradokizunik edo esatekorik baduzu, gurekin harremanetan jartzeko eskatzen dizugu.
   
Informazio Orokorra
Tel: 943 00 51 00 udala@zarautz.org  

Herrilanak, Azpiegiturak eta Zerbitzuak
Tel: 943 00 51 08 herrilanak@zarautz.org  

Hirigintza, Plangintza eta Ingurugiroa
Tel: 943 00 51 09 hirigintza@zarautz.org  

Ongizate Zerbitzua
Tel: 943 00 51 11 ongizatea@zarautz.org  

Zergabilketa Bulegoa
Tel: 943 00 51 14 zergabilketa@zarautz.org  

Errenta eta Exakzioak
Tel: 943 00 51 13 errentak@zarautz.org  

Udaltzaingoa
Tel: 943 00 51 15 udaltzaingoa@zarautz.org  

Euskara Zerbitzua
Tel: 943 00 51 16 euskaraz@zarautz.org  

Sanz Enea Kultur Etxea
Tel: 943 00 51 20 kultura@zarautz.org  

Udal Liburutegia
Tel: 943 00 51 30 liburutegia@zarautz.org  

Gazte Informazio Bulegoa
Tel: 943 00 51 22 gazteinformazioa@zarautz.org  

Turismo Bulegoa
Tel: 943 83 09 90 turismoa@zarautz.org  

Zarautz-Lur S.A.
943 00 51 29 zarautz-lur@zarautz.org  

Udal Kiroldegia
Tel: 943 00 51 23 kiroldegia@zarautz.org  

Udal Euskaltegia
Tel: 943 13 11 53 euskaltegia@zarautz.org  

Arte eta Historia Museoa
Tel: 943 83 52 81 museoa@zarautz.org  

Bake Epaitegia
Tel: 943 00 23 33 zarautz@bakepaitegia.euskalnet.net  

Hileta Zerbitzuak
Tel: 943 89 49 37 @  

UDABERRI Jubilatuen Etxea
Tel: 943 13 11 22 @  

Eguneko Zentroa
Tel: 943 24 30 77 @  

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.

www.dmacroweb.com - Creación de sitios web, portales, CMS, B2B, B2C, aplicaciones extranet / intranet
Copyright © 2007 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz